Twisted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Четирите конника на Апокалипсиса са счупили своите печати, Дяволът броди забулен по Земята, а Ангелския легион, който е пратен да спаси света е разцепен на две след Падението. Човечеството е обречено, истинският живот не е приказка с щастлив край и всички са убедени в това, защото злото побеждава.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Search list
Ghaziya Al Ahda EmptyMon Aug 15, 2016 2:24 am by Mr. Death

» I'm the Death... Look me in the eyes and give me your life.. I promise you it won't hurt you - Mr. Death
Ghaziya Al Ahda EmptyFri Aug 12, 2016 12:41 pm by Athena Valet

» ---Chit Chat----
Ghaziya Al Ahda EmptyThu Aug 11, 2016 10:10 am by Athena Valet

» The Penthouse - спалнята за гости
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 11:11 pm by LUCiFER †††

» The Penthouse - спалнята на Луцифер
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 11:05 pm by LUCiFER †††

» The Penthouse - кабинета
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 11:02 pm by LUCiFER †††

» The Penthouse - бара и пианото
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 10:50 pm by LUCiFER †††

» The Penthouse - всекидневната
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 10:47 pm by LUCiFER †††

» Всичко останало
Ghaziya Al Ahda EmptySun Aug 07, 2016 9:29 pm by -amellie bouchard

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 26 on Mon Oct 04, 2021 7:53 am

Ghaziya Al Ahda

2 posters

Go down

Ghaziya Al Ahda Empty Ghaziya Al Ahda

Post by Ghaziya Thu Aug 04, 2016 5:38 pm

Ghaziya Al Ahda
(Хазийя Ал Ахда)
Ghaziya Al Ahda Tumblr_nj4ip4BBTB1rvz3tio6_1280
daria sidorchuk/horseman - WAR/25/arms dealer

Преди 10 години
Лара Голдбърг бе типично еврейско момиче. Скромно, благоприлично, добре възпитано, ученолюбиво и, разбира се, имаше своите мечти. Мечтаеше да завърши гимназия, да влезе в престижен колеж, след това в университет, да стане лекар, да помага на хората... И може би всичко това щеше да се сбъдни, до момента поне нещата вървяха натам. Докато след един остър звук от стържене на гуми в асфалт всичко се промени. Стар бус със затъмнени стъкла и изтрити номера спря рязко на тротоара до нея. От вътрешността му изскочиха 3-ма непознати и я натикаха грубо вътре. Тя повече не видя нито родителите си, нито приятелите си... само болка и унижения....
***
- Как се казваш Малката? - попита мургавия брадат мъж на развален английски.
- Л-л-лара. Казвам се Лара. - изпелтечи ужасено момичето.
- От днес се казваш Хазийя. Това е моя дворец, аз Шейх Ал Ахда, а ти ще си моя жена.
-Но аз съм само на 15.
Звукът от плесницата разцепи не само тишината в стаята, но и устната и. Очите и се напълниха със сълзи от ужас и болка. Като парализирана гледаше как си сваля панталона и разкъсва дрехите по тялото и. Ступорът бе вкочанил тялото и без да и позволява да мръдне или да се съпротивлява, ала болката не отиде никъде. Съвсем ясно усещаше разкъсващата агония във всяка фибра на тялото си. Мислите и се зареяха далеч отвъд океана, където може би сега я търсеха и се притесняваха за нея родителите и. Тя вече не беше тяхната дъщеря, беше някоя друга... НЕЧИЯ друга.

Преди 3 години
Хазия гледаше немощното тяло на съпруга си как се поти и гърчи под скъпата ленена завивка. От дробовете му се чуваше онова предсмъртно хъркана характерно за всички, които бяха на път скоро да предадат богу дух. Стаята бе пълна със слуги и лекари, а също и с останалите съпруги от харема, но тя бе най-отпред, прегърнала 5 годишния си син. Хази бе единствената, която успя да дари шейха с наследник и за това се бе превърнала в безспорната фаворитка. След появата на така дългоочаквания син всички наложници и до момента родени дъщери бяха избутани на заден план. Тя бе безспорната господарка в двореца. За седемте си години в този изпълнен с интриги и заговори свят тя се бе превърнала от плахо и благочестиво момиче в коравосърдечна и пресметлива жена. Макар и само на 22 в очите и се четеше такава древност и страдание, че никой не вярваше колко млада е всъщност.
-Оставете ни - прикани присъстващите с леден тон тя и никой не посмя да не се подчини, все пак бе майката на бъдещия шейх. Когато цялото стълпотворение се изниза от огромните покои тя погледна студено без капка любов съпруга си.
-Помниш  ли как ме направи своя за първи път? Как ме изнасили и преби? -От гърлото на клетника се изтръгна нечленоразделен стон, а очите му се разшириха. - Не се бой "любими" няма да те убия, това го правя вече от месеци като сипвам отрова в чая ти. Животът ти е прекалено ниска цена за онова, което ми причини искам да страдаш както аз страдах. Невинност за невинност, един детски живот за друг. Дано гниеш в ада с тази гледка пред очите си.
При тези думи тя извади богато инкрустирана кама от скритата в полите си кания и я плъзна по тънкото вратле на на момченцето си. С едва чуто дихание от този свят си замина една невинна детска душа, а заедно с нея и всичко човешко живяло някога в Хазийя.

Наши дни
-Как се казва търговеца?
-Хазийя Ал Ахда. - най-добрата в занаята, може да ти достави всичко от боеприпаси за руски калашници до части за атомна бомба. Разправят, че тази жена е готова да убие и собственото си дете, ако види изгода в това.
-Жена!? Мислех, че говорим за сериозен бизнес Рашид. Не ми харесва тази работа. Може да загубя милиарди само заради прищявките на някаква си мацка.
-На твое място не бих говорил така за нея. Познавам някои от хората и. Всички треперят от страх само след един нейн гневен поглед. Тя може да бъде доста пробивна, повярвай ми.
-Наприказвахте ли се момчета? -чифт ледено сини очи се плъзнаха по лицата им с хладно безразличие. Младата жената сякаш можеше да види директно в душите им и да стигне до най-черните им грехове.- Е, ще правим ли бизнес или какво? Мислех, че не сме дошли за сладки приказки.
След рязко щракване с пръсти един от охранителите на Хазийя постави пред мъжете огромен подсигурен куфар и го отвори вътре лежеше чисто нов, още лъхащ на фабрика гранатомет. Само че купувачите гледаха стоката пред себе си, бяха твърде заети да оглеждат продавача пред себе си. Тя определено не приличаше на дилър на оръжия, а ако трябваше да сме честни и на жена съвсем не приличаше. Пред тях стоеше съвсем младо момиче с дънки, тениска и кецове... и плашещо сини очи. Да, очите... Именно те бяха тези, които най-много притесняваха мъжете пред нея. Тези очи бяха твърде стари за такова младо момиче, толкова ледено сини и пронизващи, че сякаш бяха видели всичко от началото на света....

п.п. ако може да ми смените името на Ghaziya
Ghaziya
Ghaziya
Horseman
Horseman

Posts : 18
Join date : 2016-08-03

Back to top Go down

Ghaziya Al Ahda Empty Re: Ghaziya Al Ahda

Post by Athena Valet Thu Aug 04, 2016 5:45 pm

Прекрасен герой! Добре дошла в семейството ни Smile
Athena Valet
Athena Valet
admin
admin

Posts : 90
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum